Wielowieś - Czarni 03.10.2010

Podsumowanie cz.3 Rywale

• autor: mori89, 2017-11-22 18:56

Podsumowanie  Rywale

1 Transdźwig Stale. Możny sponsor, doświadczony trener w osobie Adama Mażysza, kilku ogranych zawodników jak Stępięń, Kabata oraz napastnik Stąporski, który strzelił 32 bramki. Mega solidna obrona 14 bramek straconych. W Stalach punkty zdobywałay tylko rezerwy Siarki.

2 LZS Jadachy. Podobnie jak Transdźwig spadkowicz z okręgówki, jeszcze bardziej solidna obrona bo tylko 10 bramek, z czego 3 stracone w meczu z Tranśdźwigiem, jako jedyni pokonali Siarkę II na ich boisku. Solidny atak. Filary zespołu to bracia Wolan, Tomasz Marek, Tomczyk Marcin, Grzegorz Witkowski oraz bramkarz sprowadzony  Koniczynki Ocice Patryk Turek.

3 Siarka II Tarnobrzeg. Drużyna ze sporym apetytem na awans, nie po raz pierwszy. Drużyna złożona z zawodników z pierwszej drużyny, znaczące rolę w  tej ekipie odgrywają  Konrad Zaradny, Jan Grzesik, Cezary Kabała. Przy optymalnym wsparciu z jedynki A-klasowicze nie mają szans w starciu z rezrwami Siarki II.

4 KS Wisna. Solidna ekipa połączenie ograncych doświadczonych zawodników, z juniorami okazało się strzałem w  10. Wisan lepiej spisuję się w meczach wyjazdowych niż  na własnym obiekcie.

5 Jeziorak Chwałowice. Spadkowicz z okręgówki,  mający w swoich szeregach solidnego napastnika jakim jest Krzysztof Oźga oraz wiecznie młodego szkoleniowca, Mieczysława Ożoga. Jeziorak sprawca jedynej porażki lidera Tranśdziwga Stale.

6 Łęg Stany. Kolejna solidna ekipa, lecz nie tak jak w poprzednich latach. Stadion w Stanach już nie jest tak trudnym terenem. Łęg zdobył 22 punkty z czego 13 na wyjazdach.

7 OKS Wielowieś. Beniaminek  zdecydowanie lepiej spisuję się na wyjazdach niż na własnym obiekcie. Tabela mówi jasno, że to najsolidniejszy beniaminek. Bardzo solidny przód oraz  pomoc w którj filarem jest Marcin Pietrucha.

8 Wola Baranowska. Drużyna mająca w swoich szeregach doświadczonych zawodników, którzy posmakowali gry w barwach Siarki Konrad Pluta i Marek Mrzygłód. Drużyna szczególnie groźna u siebie, jak trudno o punkty w Woli baranowskiej wszyscy dobrze wiemy.

9 Kępie Zaleszańskie. Drużyna, która dużo traci bramek, lecz na ostatnie 5 meczy 4 wygrała. 5 mecz  to mecz z naszym zespołem, z perspektywy meczu z nami drużyna o słabej defensywie  i z słabym bramkarzem. 18 punktów 5 zwycięstw z czego 1 jako v.o z Siarką II  i 3 remisy.

10 Czarni Lipa. 17 punktów jak zwykle głupio stracone punkty.  5 remisów z czego 3 na własnym obiekcie. Bardzo cenne remisy na wyjazdach i jeszcze bardziej cenne zwycięstwa we Wrzawach i Kępiu Zaleszańskim. Okazałe,  bezapelacyjne zwycięstwo z KS Żupawa na własnym obiekcie  oraz 3 dotkliwe porażki z pierwszą trójką i mniej dotkliwa porażka z czwartym solidnym Wisanem. W ostatnich 5 meczach Czarni zdobyli 11 punktów. 3 zwycięstwa 2 remisy.

11 KS Żupawa. W ubiegłym sezonie beniaminek, po raz kolejny  sprawdzają się słowa piłkarskich ekspertów, iż drugi sezon po awansie jest znacznie trudniejszy. Ostatnie  5 meczy tylko 4 punkty. Fatalna gra na wyjazdach tylko jedno zwycięstwo w ostatnim meczu rundy, dotkliwa porażka, z Siarką II czy z Czarnymi nazywana przez  co niektórych ekspertów niespodzianką. Nawet grupa ultarsów nie pomagała w odnoszeniu zwycięstw Żupawie.

12 San Wrzawy. Nie zbyt najlepsza runda podpiecznych Artura Kielarskiego.  Ostanie 5 meczy 4 porażki, 1 zwycięstwo. 3 zwycięstwa na własnym obiekcie 0 remisow 5 porażek, ten wynik nie napawa optymizmem. Ponadto 56 bramek starconych niezbyt dobrze świadczy o defensywie Sanu.

13 LZS Zbydniów. Beniaminek 13 punktów, 7 remisów. LZS Zbydniów obok Koniczynki drużyna, która niezaznała smaku zwycięstwa na własnym obiekcie. Nie mniej jednak warto podkreślić, remis na własnym obiekcie z LZS Jadachy.

14 WKS Zabrnie. Tabela mówi, że to najgorzej spisujący się beniaminek 19 bramek strzelonych, 45 straconych z czego 15 w ostatnim meczu rundy z rezerwami Siarki. Mimo, 14 miejsca uważam, że Zabrnie tanio skóry nie sprzeda i w rundzie wiosennej będzie groźna szczególnie na włsnym obiekcie.

15 Kolejarz Knapy. W ubiegłym sezonie można było zaliczyć Kolejarza do solidnych drużyn, lecz w tym sezonie Kolejarz zdobył tylko 7 punktów. Tylko 2 zwycięstwa na własnym obiekcie i  1 remis na wyjeździe tylko 17 bramek strzelonych.

16 Koniczynka  Ocice. Największe rozczarowanie rundy jesiennej tylko 5 punktów, 1 zwycięstwo i dwa remisy. Odejście do LZS Jadachy bramkarza  Patryka Turka oraz pomocnika Aleksandra  Kołodzieja, oraz kontuzję  Marcina Ordona, Jana Kołodzieja sprawiły, że zespół Mariusza Łukawskiego jest ostatni w tabeli, lecz kto wie może zarząd Ocic zdecyduję się na transfery z juniorów Siarki.