Czarni - Jeziorak 10.10.2010

Co słychać u Czarnych !!!

• autor: mori89, 2017-03-21 18:35

Rozgrywki ligowe zbliżają się wielkimi krokami, cykl przygotowawczy  powoli dobiega końca. Można powiedzieć, że przebiegał on dość prawidłowo, lecz zawsze mogłoby być lepiej.

Oficjalnie Czarni przygotowania do sezonu rozpoczęli 10 lutego, aczkolwiek  część  kadry trenowała  już pod koniec stycznia.

5 lutego odbyło się Walne Zgromadzenie Członków KS Czarni Lipa, które na celu miało wyłonienie nowego zarządu, ale także podjęcie ważnych uchwał, których celem  było uregulowanie statusu prawnego, naszego obiektu. Dzięki czemu w niedalekiej przyszłości Urząd Miasta i Gminy Zaklików będzie mógł podjąć działania mające na celu poprawienie wizerunku obiektu  KS Czarni Lipa, a trzeba przyznać, że pasowałoby  aby obiekt przy ulicy Szkolnej zmienił swój wizerunek. Ciekawostką jest fakt, że w latach 80 nasz obiekt był sklasyfikowany na III miejscu w Ogólnopolskim Konkursie na Najpiękniejszy Stadion LZS-ów, lecz nie ma co żyć wspomnieniami, tylko żyć teraźniejszością jak wygląda nasz obiekt, w porównaniu do innych obiektów wszyscy chyba wiemy. Teraz trzeba czekać, z niecierpliwością na działania Burmistrza i Rady Miasta.

Czarni rozegrali dopiero 1 mecz kontrolny w którym pokonała  Strażak Przyszów 5-1 bramki dla naszego zespołu zdobyli Karol Chamera, Jarosław Torba x 3, Zawodnik Testowany.

W najbliższą sobotę nasi zawodnicy zmierzą się  z Jagiełło Pilchów, więcej informacji logistycznych, tradycyjnie grupa FB.

Kadra naszego zespołu, w najbliższej rundzie będzie być może wzmocniona , czy jak kto woli uzupełniona wracającymi po kontuzjach stawu kolanowego, bracia Mach Paweł, Łukasz. O miejsce w seniorskiej kadrze będą walczyć zawodnicy z drużyny juniorskiej. W rundzie wiosennej w szeregach naszej drużyny nie zobaczymy raczej  już  blisko 41 - letniego Mariusza Torby, ponadto częściej na meczach ma pojawiać się Tomasz Szwedo, który pracuje, w Krakowie.

W 2014  roku Zarząd KS Czarni Lipa, postanowił założyć sekcję trampkarzy wówczas  byli to chłopcy, z roczników 2003-2005 oraz młodsi. Na chwilę obecną w naszym klubie  funkcjonują  grupy 2004-2005, 2006-2007  oraz 2008-2010. Już teraz trener z powodzeniem może wskazać potencjalnych następców obecnych zawodników, myślę, że kiedyś uda się napisać oddzielnego posta nt. sekcji trampkarzy. Ponadto bramkarze, sekcji trampkarzy jak i drużyny seniorskiej mają treningi   z byłym bramkarzem Stali Stalowa Wola  Tomaszem Wietechą