Turniej Kołodzieja

6 Kolejka Przed Nami !!!

• autor: mori89, 2016-09-14 19:19

W najbliższej kolejce Czarni na wyjeździe będą mierzyć się w Ocicach z tamtejszą  Koniczynką.

W minionym sezonie Czarni w rundzie jesiennej przegrali 2-1, jedyna bramkę dla naszego zespołu zdobył Jarosław Torba. W rundzie wiosennej Czarni wygrali 1-0, bramkę z rzutu karnego na wagę 3 punktów zdobył Kamil Tryka.

W pozostałych meczach nie zabraknie emocji !!!

W Knapach miejscowy Kolejarz będzie podejmował Wichry Rzeczyca Długa, każdy inny wynik, niż zwycięstwo lidera będzie uznany za niespodziankę a nawet mega sensację. Wichry licząc rozgrywki PP wygrali ostatnie 8 meczów, a od 10 meczów nie zaznali goryczy porażki. Strażak Przyszów na własnym obiekcie będzie podejmował rezerwy Siarki Tarnobrzeg, pierwszy zespół swój mecz gra w sobotę więc, wynik meczu nie może być inny jak wysokie zwycięstwo Siarki II. Korona Majdan spisująca się niemal że rewelacyjnie, na własnym obiekcie będzie, podejmował  KS Podwolina, która przeżywa spore kłopoty kadrowe, faworytem wydaję się być Korona, ale, ale... KS Podwolina ma w sowich szeregach trenera Fabianowskiego, jednak występ "Fabiana" stoi pod znakiem zapytania, gdyż doznał w ostatnim meczu kontuzji. Mówisz Łęg Stany, myślisz drużyna własnego boiska, tym razem Łęg będzie podejmował Sannę Zaklików, która do tej pory zdobyła tylko 1 punkt i przez 450 minut nie zdobyła bramki, dlatego zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Łęg Stany !!! San Kłyżów na wyjazdach nie radzi sobie zbyt dobrze, ale gdzie przełamać nie moc na wyjazdach jak nie w Kotowej Woli, w Kotowej Woli, która przezywa ciężkie chwilę. KS Żupawa zmierzy się na własnym boisku z Wolą Baranowską, pojedynek beniaminków, wytypować wynik tego meczu jest bardzo trudno ale szósty zmysł podpowiada mi remis ze wskazaniem na remis. Vicelider z Wrzaw na własnym obiekcie, z rewelacyjnie spisującym się beniaminkiem z Kępia Zaleszańskiego, stawiam na zwycięstwo gospodarzy.