Turniej Kołodzieja

Zapowiedź 4 kolejki !!!

• autor: mori89, 2016-08-30 10:44

Zapraszamy do zapowiedzi najbliższej ligowej kolejki o mistrzostwo klasy A !!

Korona Majdan Królewski-Sanna Zaklików. Sanna w tym sezonie zdobyła  0 punktów 0 goli  i straciła 11 bramek z czego 9 w ostatnim meczu z rezerwami Siarki. W Majdanie Królewskim doszło do zmiany trenera, Majdan Królewski to bardzo solidna ekipa szczególnie na własnym obiekcie, co pokazał ubiegły sezon kiedy to tylko sztuka wywiezienia 3 punktów z Majdanu Królewskiego, udała się tylko naszym zawodnikom. Brak Mariusza Nowaka, na razie nie jest odczuwalny w ekipie Majdanu. Wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazują na zwycięstwo Korony. Czy Sanna Zaklików przez kolejne 90 min nie zdobędzie bramki??? Czy Sanna, popłynie w Majdanie ???

KS Podwolina-Siarka II Tarnobrzeg. Po ostatnim meczu z Sanną Zaklików wywiadzie dla Nadwisła24.pl trener Siarki II Maciej Wojnar jasno określił, że celem jego drużyny jest awans do klasy O. Mecz pierwszego zespołu odbędzie się w sobotę więc trener Maciej Wojnar, będzie miał do dyspozycji zawodników z pierwszej ekipy. W obliczu braków kadrowych Podwoliny kontuzja Bartłomieja  Łątki, brak takich zawodników jak Marcin Madej czy Jacek Marut, trudno Podwolinie będzie ugrać jakieś punkty, mimo, że mają w swoich szeregach klasowego i doświadczonego zawodnika jakim jest ich grający trener Wojciech Fabianowski.

Strażak Przyszów-Wichry Rzeczyca Długa. Strażak nie ma najlepszego początku sezonu 1 punkcik i dwa pogramy nie zbyt wpływają na morale w drużynie za to drużyna z Rzeczycy Długiej, ma kapitalną passę,licząc ubiegły sezon i rozgrywki PP Wichry nie przegrały ostatnich 8 meczy.  Przed sezonem do Zarzecza odszedł skrzydłowy Mateusz Kusiński, w dodatku z urazami zmaga się najlepszy strzelec ubiegłego sezonu Marcin Zygmunt, mimo przeciwności losu  trenerowi Chamerze póki co udaję się poskładać zespół w logiczną całość, która funkcjonuje. W obliczu kłopotów Strażaka każdy inny wynik niż zwycięstwo podopiecznych trenera Chamery będzie uznany za niespodziankę a nawet sensacje.

Koniczynka Ocice-San Kłyżów. Drużyna Ocic, początki sezonu zawsze ma nie najlepsze jednak 4 punkciki to nie jest zły wynik, biorąc pod uwagę, że w minionym sezonie po 3 kolejkach Ocice miały na koncie 3 punkty 4 bramki strzelone a straconych 13. San Kłyżów przed sezonem wymieniany był w gronie faworytów do awansu, iw zasadzie dalej można go w tym gronie umieszczać nie wątpliwie San to drużyna własnego boiska, nie mniej jednak potrafiąca zdobywać punkty na wyjazdach. Ocice to solidny i doświadczony zespół, który tanio skóry nie sprzeda i postawi Sanowi bardzo trudne warunki. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko ??? Być może obie drużyny podzielą się punktami??

Kolejarz Knapy-Wola Baranowska. Kolejarz początek sezonu ma fatalny 3 strzelone bramki 12 straconych mówi samo za siebie, drużyna gości 2 punkciki, jak to się mówi nie jest źle, ale szału nie ma... Ten mecz to mecz derbowy, o prym w gminie. Czy Kolejarz uzyska prym w gminie i minie drużynę gości w tabeli ??? Czy obecny trener Woli, a w przeszłości, także były trener Kolejarza Zbigniew  Pluta znajdzie receptę na podopiecznych Karola Wójciaka ??? Czy może jak na derby przystało mecz zakończy się podziałem punktów !!!

LZS Kotowa Wola-Kępie Zaleszańskie. Kotowa Wola początek ma fatalny za to beniaminek z Kępia Zaleszańskiego, na fali awansu idzie jak burza 7 punktów, bramkostrzelny napastnik Konrad Loch, kapitan Dominik Kurkiewicz,( który w przeszłości występował w drużynie z Kotowej Woli) do tego osoba doświadczonego grającego trenera Adama Surmy jak na razie wydaję się być receptą na sukces, nie mniej jednak to nie jest zwykły mecz o ligowe punkty, to derby i tu każdy wynik jest możliwy !!

KS Żupawa-San Wrzawy. San Wrzawy od początku zaakcentował, że jego celem jest walka o powrót do okręgówki. KS Żupawa to beniaminek, który zgromadził 6 punktów, i będzie chciał "utrzeć nosa liderowi". Faworytem spotkania wydaję się być San.

Nasz zespół zagra w Stanach z miejscowym Łęgiem wzmianka o najbliższym meczu była w relacji z meczu z Podwoliną.