Statystyki drużyny

Aktualności

Tylko remis... i aż remis

• autor: mori89, 2016-08-29 09:48

W dniu wczorajszym nasi zawodnicy podzielili się punktami KS Podwolina. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Dawid Krawiec z rzutu karnego oraz Karol Chamera. Mimo, że Podwolina przed tym meczem zajmowała ostatnie miejsce, Czarni podeszli do tego meczu w pełni szacunku do rywala mając na uwadze to, że najjaśniejszą, postacią w drużynie  Podwoliny będzie ich grający trener Wojciech Fabianowski.

Mecz dla Czarnych ułożył się idealnie 25 min gry i Czarni prowadzili już 2-0, jednak fatalny błąd, zadecydował  o tym, że tuż przed przerwą bramkę kontaktową zdobył wspomniany wyżej Fabianowski.

W drugiej połowie Czarni jak i Podwolina miała swoje sytuacje do zdobycia, bramki lecz to nie były jakieś, super klarowne sytuacje. Podwolina doprowadziła do remisu zdobywając bramkę z rzutu wolnego.

Po meczu w naszej ekipie pozostał dość spory nie dosyt, biorąc pod uwagę, że nasz zespół prowadził w tym spotkaniu już 2-0.

(Ale.. Jak się nie ma co się lubi to się lubi to co ma ... Szanuj "punkta" swego bo, możesz nie mieć żadnego.)

W najbliższej kolejce jedziemy do Stanów, by tam mierzyć się z miejscowym  Łęgiem, wiadomo ,że naszym celem będzie zdobycie przynajmniej 1 punktu, gdyż nie od dziś teren w Stanach jest bardzo ciężki.

Ostatni raz z Łęgiem spotkaliśmy się w ubiegłym sezonie w rundzie jesiennej Czarni polegli na własnym obiekcie 0-1, zaś w rundzie wiosennej Czarni wygrali w Stanach 2-3 bramki dla naszego zespołu zdobyli Piotr Kloc, Karol Chamera oraz Dawid Kapusta.