Turniej Kołodzieja

2 kolejka o mistrzostwo klasy A za nami 3 przed nami !!!

• autor: mori89, 2016-08-22 17:15

2 kolejka za nami o mistrzostwo A klasy nasza drużyna po 2 kolejkach ma na koncie komplet punktów. W dniu wczorajszym pierwszy raz od 2007 r. wygrała w Zaklikowie, i pierwszy raz od 2008 r Ogólnie pokonała ekipę odwiecznego rywala. Zapraszam do delikatnej analizy tego jak wygląda sytuacja w naszej lidze.

Po dwóch kolejkach na pozycji lidera zasiada drużyna beniaminka KS Żupawa, która do tej pory mierzyła się z drużynami, które w poprzednim sezonie znajdowała się w dolnej części tabeli. W następnej kolejce zmierzy się na własnym obiekcie z drużyną z Majdanu Królewskiego. Drużyna Majdanu,  Żupawie postawi bardziej wymagające warunki niż dotychczasowi  rywale. Drużyna Żupawy, poważnie wzmocniła się przed sezonem, jak te wzmocnienia wpłyną na dalsze losy rozgrywek o  mistrzostwo klasy A, przekonamy się w najbliższych tygodniach.

LZS Rzeczyca Długa, prowadzona przez naszego byłego trenera Sylwestra Chamerę, chcę powrócić w szeregi drużyny klasy O, po dwóch kolejkach, LZS RZD podobnie jak nasza ekipa zgromadziła komplet punktów, ponadto wygrała z Racławicami w pierwszej rundzie PP. W najbliższej rundzie podopieczni Sylwestra Chamery będą podejmować na własnym obiekcie nieprzewidywalny Łęg Stany.

Jak na spadkowicza przystało, San Wrzawy także zgromadził 6 punktów. W najbliższej kolejce San Wrzawy zagra u siebie z LZS Kotowa Wola, która poniosła dwie porażki. Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się być ekipa Sanu.

NZS Kępie Zaleszańskie w pierwszych dwóch meczach zdobyła 4 punkty, co jak na beniaminka jest bardzo dobrym wynikiem, w najbliższej kolejce, czeka mecz na własnym obiekcie z Kolejarzem Knapy, biorąc pod uwagę dwie porażki z rzędu Kolejarza, należy postawić na NZS Kępie Zaleszańskie.

Siarka II Tarnobrzeg w najbliższej kolejce na własnym obiekcie zmierzy się LKS Sanna Zaklików. Siarka II Tarnobrzeg nie powinna mieć problemów z pokonaniem Sanny. Czy Sanna nie strzeli bramki przez kolejne 90 minut bramki.

Łęg Stany czy jak co roku będzie ligowym średniakiem, na pewno u siebie będzie solidnym zespołem, podobnie jak Korona Majdan Królewski chociaż bez Mariusza Nowa to zupełnie inna drużyna.

LKS Wola Baronowska 2 mecze i 2 punkty, całkiem przyzwoicie jak na beniaminka, LKS Wola Baronwska w przyszłej kolejce będzie chciała, na własnym uzyskać 3 punkty, lecz Koniczynka tanio skóry nie sprzeda, dlatego 6 zmysł podpowiada  mi, że w tym spotkaniu padnie remis.

San Kłyżów, za porażkę w stanach będzie chciał się zrehabilitować na własnym obiekcie, i z pokonaniem Strażaka Przyszów nie powinien mieć problemów.

Nasz Zespół na własnym obiekcie podejmował będzie KSP Podwolina. Ostatni raz z KSP graliśmy w ubiegłym sezonie w rundzie jesiennej Czarni bezbramkowo zremisowali na własnym obiekcie, zaś w rundzie wiosennej w Podwolinie Czarni przegrali 5-3 bramki dla naszego zespołu zdobyli Piotr Kloc x 2 ( głową, rzut wolny) oraz Dawid Krawiec z rzutu karnego.

W najbliższej kolejce trener Daniel Radawiec będzie miał już do dyspozycji do dyspozycji Kamila Trykę, Arkadiusza Chmurę, Dawida Kapustę i Karola Chamerę. Ponadto szansa gry otwiera się wszystkim zawodnikom, którzy ukończyli 16 rok życia.