Czarni 2-1 Wichry (04.10.2015)

Co słychać u Czarnych !!

• autor: mori89, 2016-07-25 13:23

Nasi piłkarze, rozpoczęli przygotowania do rozgrywek 15 lipca. 17 lipca mieli rozegrać sparing z  SKS Racławice, który jednak nie doszedł do skutku. Sparing nie odbył się ze względu na absencje " emigracyjno-weselno-urlopowe". Jak już wcześniej pisaliśmy Czarni  utrzymali się na szczeblu A-klasy, ponadto znamy już terminarz rozgrywek, który dostępny jest, na popularnym serwisie 90minut.pl. Więcej w rozwinięciu.

Trenerem naszego zespołu dalej jest pan  Daniel Radawiec. Kadra naszego zespołu nie powinna się zbytnio zmienić, po 5 latach przerwy, przygodę z piłką postanowił wznowić Sławomir  Winiarski, ponadto trener Radawiec, prowadzi rozmowy z dwoma zawodnikami, których nazwiska podamy tuż po oficjalnym zgłoszeniu ich do rozgrywek. Pd znakiem zapytania ??? stoją dalsze występy sprowadzonego w przerwie zimowej Piotra Kloca, który nie wie czy zakończy przygodę z piłką czy zdecyduję się ją kontynuować w  PKS San Rozwadów. Co do gier sparingowych będziemy was informować.

Postaram się wam troszeczkę zrehabilitować i ukazać kilka ciekawostek  z minionego sezonu związanych z naszym klubem i nie tylko.

Majdan Królewski w minionym sezonie u siebie przegrał  tylko raz z kim ??? KS Czarni Lipa 1-3 bramki dla naszego zespołu zdobyli Dawid Kapusta x 2 i Karol Chamera

LZS Jadachy na wyjeździe przegrali tylko raz gdzie ??? w Lipie  z KS Czarni Lipa 2-1, bramki dla naszego zespołu zdobyli Piotr Kloc i Jarosław Torba.

2 najlepsza obrona na własnym 15 straconych bramek na własnym obiekcie należy do naszej ekipy.

Łęg Stany drużyna, która w minionym sezonie nie zremisowała żadnego meczu.

KS Podwolina najbardziej hokejowa drużyna w w naszej A-klasie wyniki typu 5-3, 5,5, 7-5, 2-6 to u nich chleb powszedni.

Twierdza nie do zdobycia oczywiście Dąbrowica, 11 zwycięstw, 1 remis 0 porażek.

0 remisów na własnym obiekcie Truck Kotowa Wola i Łęg Stany.

0 remisów na wyjazdach Łęg Stany i Koniczynka  Ocice.

27 strzelonych bramek najmniej z całej A-klasy niestety ta statystyka dotyczy naszego zespołu.